Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pro Diablo 2 i Expansion Set Items - Set Items Platí pro Diablo 2 i Expansion Set

Set Items jsou speciální předměty, které se zobrazují zelenou barvou. Jsou to vlastně různé sady předmětů obsahující odlišné typy předmětů s jinými atributy. Pokud na sebe oblečete všechny předměty z dané sady, získáte navíc další speciální a většinou velmi užitečné bonusy. Někdy můžete získat částečné bonusy navíc za nošení pouze několika předmětů ze sady, nikdy však nebudou bonusy tak dobré, jako při kompletní sadě. Některé sady jsou přímo zaměřeny na různé charaktery, některé dokonce může zkompletovat pouze určitá postava.

Set Items nikdy nemohou být Ethereal, to znamená, že vám vydrží prakticky navždy. Do Set Items můžete vložit 1 Socket pomocí Horadric Cube nebo Add Socket questu v 5. aktu, a tak si dobře zvoleným Gem, Jewel nebo Rune ještě více vylepšit vlastnosti předmětu.

Určitě vás tedy zajímají jednotlivé sady. Jsou rozdělené na sady složené z Normal Items a sady složené z kombinací Exceptional a Elite Items. V seznamu naleznete kompletní popis předmětů ze sady, a pak bonusy za sestavení celé sady, případně jejích částí. Na závěr malé upozornění: hodnoty Defense můžete mít jiné, než je uvedeno v seznamu. To proto, že se Defense náhodně generuje v rozmezí určitých hodnot. Nikdy ale nebude rozdíl příliš velký.

Mavina's Caster

Sigon's Guard

Normal Sets:
Angelic Raiment
Arcanna's Tricks
Arctic Gear
Berserker's Arsenal
Cathan's Traps
Civerb's Vestments
Cleglaw's Brace
Death's Disguise
Hsaru's Defense
Infernal Tools
Iratha's Finery
Isenhart's Armory
Milabrega's Regalia
Sigon's Complete Steel
Tancred's Battlegear
Vidala's Rig
Exceptional/Elite Sets:
Aldur's Watchtower
Bul-Kathos' Children
Cow King's Leathers
The Disciple
Griswold's Legacy
Heaven's Brethren
Hwanin's Majesty
Immortal King
H'avina's Battle Hymn
Natalya's Odium
Naj's Ancient Vestige
Orphan's Call
Sander's Folly
Sazabi's Grand Tribute
Tal Rasha's Wrappings
Trang-Oul's Avatar
Bul-Kathos' Sacred Charge

Taebaek's Glory