Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pro Diablo 2 i Expansion Set Postavy - Necromancer Platí pro Diablo 2 i Expansion Set

Na této stránce najdete základní popis nekromancera. Je zde jeho historie, startovací atributy, bonusy za level a vlastnosti a strategie hraní za tuto postavu. Pokud chcete vědět více o skillech nekromancera, využijte sekce Skills, kde je jejich kompletní popis.

Necromancer Historie:
Nekromanceři pocházejí z jižních močálů a jsou zahaleni mnoha tajemstvími. Jak už jejich jméno napovídá, jsou to vlastně kouzelníci, kteří se specializují na jiný druh magie - vyvolávání a kontrolování různých tvorů a využívání jejich síly ve svůj prospěch. Přestože se snaží svými schopnostmi sloužit dobru, mnoho lidí tomu při pohledu na armádu nemrtvých nevěří. Dlouhé hodiny studií v mausoleích udělaly z jeho kůže vybledlou tkáň podobnou mrtvolám. Proto se ho lidé často bojí a straní se ho.

Startovací atributy:
Síla (Strength): 15
Obratnost (Dexterity): 25
Vitalita (Vitality): 15
Energie (Energy): 25

Life: 45
Stamina: 79
Mana: 25

Při postupu na nový level dostanete:
+1,5 Life
+1 Stamina
+2 Mana

Efekt bodů v atributech:
1 bod Vitality vám dá 2 Life
1 bod Vitality vám dá 1 Stamina
1 bod Energie vám dá 2 Mana

Strategie:
Za tuto postavu můžete hrát více způsoby, ale ten nejsilnější vypadá nějak takto. Z útočných kouzel investujte do Bone Spear a hlavně Bone Spirit, který vytáhněte co nejvíce. Proti Maggotům, nemrtvákům v 5. aktu a vůbec všem potvorám, kterých je mnoho namačkaných na jednom místě a pod sebou mají alespoň 2 mrtvé kamarády, se osvědšila Corpse Explosion (stačí několik levelů pro zvýšení Radiusu). Na vyšších levelech investujte do Bone Armor (pokud možno vysoký level) a Bone Prison (stačí level 1 zvýšený předměty), protože si přece musíte chránit svoji tělesnou schránku (a to hlavně na duelech). Z Curses je výběr jasný - Amplify Damage (stačí level 1) a Iron Maiden (opět co nejvyšší level). No a vyvolávat budete ze začátku kostlivce a golemy, na vyšších levelech pak už kostlivce používat v normální hře nebudete, protože vám postačí Revive (level okolo 9) a Fire Golem. Čím více levelů v ostatních pasivních skillech, tím lépe pro vás, ale hodí se alespoň 1 do každého.

Za nekromancera budete vylepšovat z vlastností předevší Energy a Vitality. Vitality kvůli větší výdrži a Energy kvůli velké spotřebě many. Občas se hodí i Strength, abyste mohli nosit solidní zbroj. Dexterity je naprosto nepotřebná. Z výbavy se hodí slušné brnění. Defense přeci jen není tak důležitá, takže můžete rukavice, helmu, opasek a boty vybírat podle magických bonusů. U bot se rozhodně hodí Faster Run/Walk, u všeho ostatního jsou dobré především Life, Mana a Resistances. K ničemu jsou nekromancerovi Mana a Life Stealing Items. Rings by měli mít opět co nejvíce bonusů. Skvělý je Stone of Jordan, přidává skilly a hodně many. Amulet pokud možno +2 to All Skills, Resistances atd. Ze štítů nějakou dobrou Shrunken Head posilující klíčové skilly (nejlépe Homunculus). Hůlka by měla mít určitě +2 to All Skills, levely na klíčové skilly a další bonusy (např. Fastest Cast Rate).

Skilly:
Nekromancer má jako všechny ostatní postavy také 30 skillů. Rozdělují se do skupin Summoning Spells, Poison and Bone Spells a Curses. Summoning Spells vám umožní vyvolávat kostlivce, golemy a mrtvá stvoření a ještě je navíc posílit. Poison and Bone Spells zahrnují jedová a kostěná útočná kouzla, a pak také různé kostěné štíty. Pomocí Curses budete proklínat na určitý čas nepřítele nebo skupinu nepřátel, a tak jim snižíte atributy, zmatete je nebo je pošlete do záhuby. Kompletní popis skillů Nekromancera najdete v sekci Skills!