Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pouze pro Expansion Set Potvory - Korlic Platí pouze pro Expansion Set

Korlic

Korlic

Korlic se narodil uprostřed Henknockých džunglí na jihu barbarského království. Tento kraj je sice plný života, ale také plný nebezpečí. Korlic se stal náčelníkem Henknoců a chránil svůj lid před zrůdami z lesů. Když byl ještě dítě, dokázal zkrotit jednu z nejhorších potvor džungle nazývanou Stalker. V patnácti letech zachránil malé dítě z rukou skupiny Spiderů a vrátil ho jeho otci, vůdci nepřátelského kmene. Tak dokázal vyřešit odvěký konflikt meti dvěma kmeny. O povolání k Ancients mu řekla jeho žena, Seer. Zvěstovala to i Korlicovu lidu a celý kmen tři dny slavil, než jeho vůdce vyrazil na Mt. Arreat. Nakonec nastoupil tuto dlouhou cestu a na věčné časy se usadil na planině Arreat Summitu.

Korlic používá velký Polearm a útočí pomocí Leap Attacku. Tímto útokem vás jednak může lehce dohnat, když budete zdrhat, a navíc není nijak vzácné, pokud vás přímým zásahem sejme na jeden úder, i když máte třeba 1500 Life! Takže předně byste se měli snažit jít přímo do něj, aby Leap Attack nemohl použít a musel útočit slabším útokem na blízko. Postavy útočící zdálky se pak musí všemožně snažit vyhnout se letícímu Korlicovi. Korlic má velkou Resistance proti ohni, tudíž pokud máte možnost zvolit skill z jiného živlu, udělejte to. Stejně jako všechny Ancients i Korlica zabijete daleko snadněji, když ho oddělíte od jeho druhů, takže se to snažte udělat.

 

Atributy Korlica:

Level Experience Life Defense
Normal 37 1 158-173 186
Nightmare 70 1 968-1056 381
Hell 90 1 2171-2369 528
Damage Resist Fire Resist Lightning Resist
Normal 70 70 0
Nightmare 70 70 0
Hell 25 70 0
Cold Resist Poison Resist Magic Resist Immune
Normal 0 70 0 -
Nightmare 0 70 0 -
Hell 0 100 0 Poison