Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pouze pro Expansion Set Potvory - Talic Platí pouze pro Expansion Set

Talic

Talic

Talic je ze západního okraje království barbarů. Už když byl mladý, osvojil si mnoho bojových metod barbarů. K Ancients byl povolán v 19 letech. Kvůli tomu se musel vzdát své rodiny, kterou po svém odchodu na Mt. Arreat už nikdy neviděl. Odměnou mu bylo zvěčnění na nejsvatějším místě všech barbarů. I když je to pro všechny obyvatele království velká čest být takto povolán mezi Ancients, Talic se nejdříve nechtěl odloučit od domova. Nakonec ho ale žena jménem Kala the Seer přesvědčila a teď tu stojí proti vám na Arreat Summitu a vy ho musíte porazit!

Talic může útočit Whirlwindem, takže dává obrovský Damage a může vás lehce zabít. To je ovšem výhoda pro všechny paladiny a nekromancery, kteří nasadí Thorns respektive Iron Maiden a rychle s pomocí nějakých najmutých nebo vyvolaných pomocníků Talica zabijí. Talic je Fire Echanted, tudíž dává Fire Damage. To je další plus pro nekromancerova Fire Golema, protože ten bude dlouho přežívat. Kouzelnice jako vždy použije Static Field, ale tentokrát moc nepochodí s ohnivými kouzly. Ostatní postavy budou bojovat s Talicem jako s normálním protivníkem. Snažte se ho oddělit od ostatních Ancients, samotného ho v pohodě dostanete. Hlavně se ale vyhýbejte Whirlwindu, jak jen můžete.

 

Atributy Talica:

Level Experience Life Defense
Normal 37 1 158-173 186
Nightmare 70 1 968-1056 381
Hell 90 1 2171-2369 528
Damage Resist Fire Resist Lightning Resist
Normal 70 70 0
Nightmare 70 70 0
Hell 25 100 0
Cold Resist Poison Resist Magic Resist Immune
Normal 0 70 0 -
Nightmare 0 70 0 -
Hell 0 70 0 Fire