Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pro Diablo 2 i Expansion Set Questy - 2. akt Platí pro Diablo 2 i Expansion Set

Zde najdete popis řešení, jména NPC zadávající quest, odměnu a relativní hodnocení obtížnosti (opravdu relativní, záleží totiž na postavě a též na štěstí) všech šesti questů 2. aktu.

1. Radament's Lair 1. Radament's Lair
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Atma
Odměna: Snížení cen u obchodníků

Z Lut Gholeinu jděte do Sewers. Jsou zde 2 vchody, jeden u Greize a druhý v přístavu těsně nad vodou. Probijte se do 3. levelu a tam najdete Radamenta - velkou mumii, která umí oživovat mrtvoly. Vytáhněte si všechny kostlivce dostatečně daleko od Radamenta a tam je zabijte, aby je nemohl oživit. Zabít samotného samotinkého Radamenta by už poté neměl být takový problém. Po jeho smrti nezapomeňte vzít Book of Skill, která vám po přečtení přidá 1 Skill Point, a Horadric Scroll, kterou ukážete Cainovi. Běžte pokecat s Atmou.

2. The Horadric Staff 2. The Horadric Staff
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Cain po přinesení Horadric Scroll (z truhly u Radamenta)
Odměna: Vstup do Tal Rasha's Burial Chamber

Z Lut Gholeinu se vydejte přes Rocky Waste do Dry Hills. Najděte vchod do Halls of Dead a ve 3. levelu zabijte bosse a seberte Horadric Cube (více informací o této zázračné věcičce naleznete zde). Z Dry Hills pokračujte do Far Oasis, kde je vchod do Maggot Lair. V levelu 3 je obří larva se svými pochopy (=velice nepříjemný boss!). Po tuhé bitvě seberte z truhly Staff of Kings, vylezte opět nahoru a jděte přes lokaci Lost City do Valley of Snakes. Vstupte do Claw Viper Temple a vybijte 1. level. Ve 2. levelu zabijte Lightning Enchanted bosse, klikněte na Serpent Altar (viz quest 3) a seberte Viper Amulet. Vložte do Horadric Cube Staff of Kings a Viper Amulet a zmáčkněte Transmute. Tímto jste získali Horadric Staff. Z Canyon of the Magi vstupte do Tal Rasha's Tomb, která je označena správným symbolem (symbol je napsán ve vašem Quest Logu). Pokud jste vstoupili do správné kobky, naleznete někde v podzemí Orifice. Vložte do něj Horadric Staff, potvrďte zatržítkem a otevře se vám průchod do Tal Rasha's Burial Chamber (viz quest 6).

3. Tainted Sun 3. Tainted Sun
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Drognan po vstoupení do lokace Lost City
Odměna: Viper Amulet

V Claw Viper Temple pod Valley of Snakes statečně pobíjejte Claw Vipery až se dostanete do levelu 2. Tam na vás hned vybafne Lightning Enchanted boss, který je poměrně nepříjemný. Výborná taktika je Teleportovat se, Leap Attackovat nebo alespoň vyběhnout k Serpent Altaru, kde budete před ostatními kryti valem, takže na vás nemohou. Vy si poté v klidu kliknete na oltář (tak splníte quest a získáte Viper Amulet - viz quest 2 - a pojistíte se, kdyby vás náhodou zabili) a pak všechny zabijte, pokud možno z dálky. Běžte si pokecat s Jerhynem.

4. The Arcane Sanctuary 4. The Arcane Sanctuary
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Jerhyn po splnění questu Tainted Sun
Odměna: Symbol pravé Tal Rasha's Tomb

Po splnění questu Tainted Sun vám Jerhyn umožní vstup do sklepů pod palácem. Projděte tedy 2 levely Harem a 3 levely Palace Cellar. Uprostřed 3. levelu bude portál, kterým se dostanete do legendární Arcane Sanctuary. Můžete si zde posbírat nějaké experience - je jich tu dost. Na konci jedné z větví bude plošina se Summonerem (viz quest 5). Po jeho smrti si přečtěte Horazon's Journal, pomocí něhož dostanete symbol pravé Tal Rasha's Tomb. Vstupte do červeného portálu, jež vás dovede do Canyon of the Magi.

5. The Summoner 5. The Summoner
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Quest dostanete, když se přiblížíte k plošině se Summonerem
Odměna: Portál do Canyon of the Magi

Přistupte k plošině a v mezích možností si vytáhněte potvory pryč a zabijte je. Pak se snažte vyhýbat kouzlům a několika údery Summonera skolte. Přečtěte si Horazon's Journal a vstupte do červeného portálu.

6. The Seven Tombs 6. The Seven Tombs
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Jerhyn
Odměna: Itemy z Duriela a postup do 3. aktu

Vstupte do pravé Tal Rasha's Tomb označené symbolem z Horazon's Journalu (viz quest 4). Vložte do Orifice Horadric Staff (viz quest 2) a otevře se vám průchod do Tal Rasha's Burial Chamber. Připravte se na velmi tuhou bitku s Durielem, otevřete Town Portal a vstupte. Začněte bušit do Duriela, běhejte a doléčujte se. Pravděpodobně několikrát zemřete, takže to nevzdávejte a hlavně si vždycky otevřete Town Portal! Když konečně Duriela dostanete, seberte Itemy a jděte do další místnosti, kde naleznete Archangela Tyraela. Pokecejte s ním, jděte do města promluvit s obyvateli a nakonec s Meshifem, který vás převeze do 3. aktu.