Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user: 'diablo@localhost' (Using password: YES) in /domains9/gameplanet-cz/diablo/www_root/print.php3 on line 2
Abanova kobka - náhled pro tisk

Platí pro Diablo 2 i Expansion Set Odkazy Platí pro Diablo 2 i Expansion Set

Na této stránce najdete odkazy na Diablo 2 klany, zajímavé stránky věnované Diablu 2 a také na použitelné downloady, týkající se stejného tématu. Pokud byste znali nějaký site, na kterém by byly nové informace, nevyskytující se na žádném z těchto webů, pošlete nám adresu na e-mail. Jestliže se nám bude stránka líbit tak jako vám, zařadíme ji sem!

Blizzard Entertaimet

Diablo pages: SuE Jedna z nejlepších stále udržovaných page o Diablu 2: LoD

Clans:
Angels of Darkness Diablo requiem Clan
Dragon Humans Followers of Light
Friends of Battle.net KRK
Slayer Cult Vlastenci
Wariors of Blood White Power
Wind Riders Ray Of Honor
Clan Banshee

Battle.net

Patche:
Blizzard Diablo 2 Support Stránka, kde si můžete stáhnout všechny vyšlé patche pro Diablo 2 i s jejich kompletním popisem.
Blizzard D2:LoD Support Stránka, kde si můžete stáhnout všechny vyšlé patche pro Diablo 2:Lord of Destruction i s jejich kompletním popisem.

Arreat Summit

Zajímavé stránky:
The Arreat Summit Oficiální průvodce hrou. Mnoho kvalitních informací, ovšem chybí hráčský přístup, působí to trochu odtažitě.
Blizzard Entertaiment Domovská stránka tvůrců hry.
Battle.net Pokud paříte přes Battle.net, najdete zde každý týden užitečné novinky ze serverů.
Diabloii.net Velmi kvalitní neoficiální stránka o Diablu 2 se slabším designem.

Diabloii.net

Download:
Outtake MP3 [2.2 MB] Dvě minuty nové hudby na motivy expanze. Tentokrát je skladba trochu rychlejší a 'akčnější'. Jednoznačně doporučuji všem Diablomaniakům!
Ancients MP3 [4.1 MB] Další skladba k Expansion Setu, která kombinuje zajímavé hudební prvky z celé Diablo série v jeden působivý prvek. Opět se vyplatí Volume na MAX!
Siege MP3 [6.4 MB] Nově uvolněná orchestrální nahrávka na motivy Expansion Setu ve formátu MP3, která byla nahraná s pomocí slovenského orchestru a je dlouhá 6:48 minut. Doporučuji pustit na maximální možnou hlasitost!
Exocet Font [38 kB] Chcete si také na svém počítači psát či vytvářet obrázky s unikátním písmem z Diabla 2? Poté si stáhněte a nainstalujte font z tohoto odkazu! (Instalace fontu: z nabídky Start zvolte Nastavení -> Ovládací panely -> Písma a do okna, které se zobrazilo nakopírujte rozbalený font!)
Skiny do Winampu [497 kB] Pokud používáte přehrávač Winamp, můžete si stáhnout skiny s motivem amazonky, barbara, nekra, paladina a kouzelnice. (Instalace skinů: rozbalte do adresáře Skins, který se nachází v adresáři, do kterého jste Winamp nainstalovali!)

D*I*A*B*L*O * 2